Hakkımızda

IMG-20220827-WA0002

E-NEALIRSAN HAKKINDA

Uzun zamandır farklı işletme yönetim projeleri üzerinde çalışmaktaydık. Ancak son yıllardaki gelişmelerle birlikte, e-ticaret süreçleri çok hızlı gelişiyor ve farklı birliktelikler meydana geliyordu. Biz de bu bağlamda e-ticaretle birlikte işletmelerin bütünleşik sistemlerle olan bağlantılarını geliştirmek için bu projeyi geliştirdik. Gelecekte işletmelerimizin daha fazla ihtiyaç duyacağı yazılım ve süreçlerin bu projeyle bir bir hayata geçirilmesi planlanmıştır.

Devamını Oku

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her şeyden önce şunu belirtelim ki biz bu işe gönül verdik. En iyisi değiliz belki ama olmak için her zaman işimizin başındayız. Temel ihtiyaçlar, temel kavramlar, maliyetler, iş süreçleri, bağıl işlemler ve her türlü türevleri bugüne kadar yaptığımız işlerden. Biliyoruz ki, başarılı olmak için çok çalışmak ama daha önemlisi akıllı iş planları yapmaktır.

Operasyonlarımız

Bizim işimiz sizin çözümünüz. Direkt operasyonel süreçlerinizi bizim perspektifimizden ele alıyoruz. Uygulamada da yalnız bırakmıyoruz.

sürekli büyüme

Sürekli büyüme anlayışımız kazancımızın 50%'den fazlasını yatırıma dönüştürme prensibidir. Doğal büyüme ancak, kaynaklarla ve paydaşlarla birlikte olan büyümedir.

uzman ekip

Başarı elbette tesadüf değildir. Uzman kişilerle çalışıyoruz. En iyi uzman ise işini en iyi yapan kişidir.

DANIŞMANLIK

E-ticaret uygulamasının amacı diğer pazar yerlerinin bir benzeri değildir. Bizim buradaki hedefimiz işletmelerin ihtiyaç duyduğu yeni nesil akıllı işletme çözümleridir.

7/24 DESTEK

Yaptığımız işlerin arkasındayız. Eğer siz çalışıyorsanız elbette biz de sizinle çalışıyoruz. Sadece bize ulaşmak için çaba göstermeyin. Sizin için biz de gözlemci olalım.

100% MEMNUNİYET

Biliyoruz ki sizi memnun etmek için reklam yapmayacağız fakat biz işimizi doğru yapıyorsak sizin zaten memnuniyetinizi dile getireceğinizden eminiz.

1+
TAMAMLANAN Proje
1+
MÜŞTERİLERİMİZ
1+
ÇALIŞANLARIMIZ
1+
TECRÜBE

İnsanlar Hakkımızda Neler Söylüyor?

Şu ana kadar onlarca projeye katıldığınızı veya yönettiğinizi duyduk. Çok iyi ve çok başarılıymışsınız. İş zekâsı konusunda yardıma ihtiyacımız var.

AREmoji_20210319_212919_762
Sahanın Sahibi Assistant Manager

Depolama sürecimiz tamam. Satış için de size ihtiyacımız var. Müşteri ilişkileri yönetiminde çok iyi olduğunuzu duyduk. Bize yardımcı olabilir misiniz?

Untitled
Ateş Böceği Sales Manager

Saha elemanları donanımlardan şikayetçi bize ne önerirsiniz? ERP entegrasyonu sizden destek alabilir miyiz?

Italy-3104_-_Apollo_(5378415112)
The Cruel Prince Manager
Scroll to Top